19.05.2017

У Арбузинці поліція знайшла 13-річну пропажу – кінологи допомогли

tmb_144142_4725

Правоохоронці, розшукавши неповнолітню, з’ясували, що вона заблукала. Поліцейські відвезли дівчинку додому, протиправних дій відносно неї скоєно не було.

До Арбузинського відділення Братського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що зникла його 13-річна донька. Зі слів батька, дівчинка пішла в гості до подруги, яка проживає неподалік. Батьки знали родину приятельки, тому дозволяли дівчатам спілкуватися та ходити один до одного, але цього разу дитина з гостей не повернулася. Батько намагався самотужки розшукати неповнолітню за ймовірними місцями її знаходження, адже іноді дівчинка, не попередивши старших, ходила до родичів. Однак пошуки батька були марними.

Правоохоронці, почавши розшук зниклої, вирішили звернулися за допомогою до кінологів, які, через певний час під’їжджаючи до смт Арбузинка, побачили дівчинку, за прикметами схожу на розшукувану. Поспілкувавшись із дитиною, яка мала дуже розгублений вигляд, з’ясувалось, що саме на її пошуки вони залучені.

Дівчинка розповіла, що повертаючись від подруги, вирішила піти на роботу до матері, яка працює у селищі неподалік від райцентру, де і проживає родина. Щоб скоротити шлях, неповнолітня пішла через поле та заблукала.

Правоохоронці повернули неповнолітню додому та провели профілактичні бесіди щодо недопущення подібної поведінки в майбутньому. Встановлено, що протиправних дій відносно неї скоєно не було.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Читайте також: У Доманівці молодий чоловік сяде за крадіжку будматеріалів із напівзруйнованого будинку культури

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *