26.12.2018

У мерії відбулось засідання Ради оборони Миколаєва

watermarked-IMG_0971У середу, 26 грудня, під головуванням мера Олександра Сєнкевича відбулося засідання Ради оборони Миколаєва, під час якого обговорили стан виконання рішень, прийнятих на попередніх засіданнях Ради оборони Миколаєва та Ради оборони Миколаївської області.

Про це повідомили у відділі інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Як зазначив начальник відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Оніщенко, всі поставлені завдання на даний момент виконані. Зокрема, були проведені збори стрілецької роти і бригади територіальної оборони, під час яких відпрацьовувалися питання забезпечення охорони важливих для міста об’єктів.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя розповів, що в грудні в Миколаєві працювала комісія, яка перевіряла виконання визначених заходів в особливий період.

— Зауважень до нас не було, — констатував Олександр Герасіменя.

Також він повідомив, що в грудні ж проводилася планова перевірка роботи міської системи централізованого оповіщення населення.

Відзначимо також, що сьогодні обговорили низку інших питань, які стосуються забезпечення життєдіяльності міста в особливий період.

За результатами засідання Ради оборони Миколаєва були визначені подальші кроки, які повинні зробити служби міста. Зокрема, було прийнято рішення оптимізувати взаємодію з Радою оборони області при здійсненні мобілізаційної роботи в особливий період.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *