27.09.2018

У Миколаєві чиновники не виявили порушень в організації харчування, на яке поскаржились батьки слабозрячих дітей

42634017_1404322883033099_3425823772517597184_n

До секретаря міської ради Тетяни Казакової звернулися батьки зі скаргою на організацію харчування в спеціальному навчально-виховному комплексі для дітей зі зниженим зором. Мама одного з школярів вважає, що меню не збалансоване, а якість продуктів залишає бажати кращого.

Як наслідок, Тетяна Казакова знову порушила питання про необхідність посилення контролю над якістю харчування в навчальних закладах Миколаєва і наполягає на прийнятті та реалізації конкретних кроків в цьому напрямі. Про це йшлося під час робочої зустрічі секретаря міської ради з начальником управління освіти Ганною Личко, директором комунального підприємства по організації харчування в навчальних закладах міста Миколаєва Глібом Новоторовим, директором департаменту міського голови Юлією Литвиновою у вівторок, йдеться в повідомленні прес-служби.

Тетяна Казакова доручила управлінню освіти міської ради провести перевірку організації харчування в установі. Реакція керівника управління була негайною, Ганна Личко особисто виїхала на місце.

За словами начальника міського управління освіти, хоч харчоблок і потребує оновлення, але на кухні чисто і охайно, а страви відповідають меню. Для більш детального вивчення ситуації залучили комунальне підприємство по організації харчування, замовили лабораторне дослідження калорійності продуктів. Результати показали, що всі затверджені норми дотримані, закладені продукти відповідають вартості харчування, яка оплачується з бюджету Миколаєва. Лабораторне дослідження підтвердило необхідний рівень калорійності.
При цьому під час перевірки виявили порушення стандартів ведення документації завідуючою виробництвом. Співробітницю відсторонили від виконання обов’язків у даній установі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *