13.09.2018

У Миколаєві депутати міської ради погодили виділення коштів комунальним ЖЕКам

41656729_1906093796367017_733276369126948864_nУ середу, 12 вересня, відбулося засідання комісії міської ради з питань економічної та інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку, під час якого депутати розглянули низку питань, які стосуються підготовки міського господарства до зими і переведення гуртожитків на пряме абонування послуг з електропостачання.

Так, на засіданні розглянули звернення Миколаївської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, в якому йшлося про надання комунальним ЖЕКам Корабельного та Інгульського районів фінансової підтримки.

За словами голови обласної організації профспілки Світлани Начинової, до передачі житлового фонду новій обслуговуючий компанії, яка виграла конкурс, ці ЖЕКи продовжують підготовку до опалювального періоду. Однак на даний момент грошей для виплати зарплати своїм працівникам у них немає. Крім того, підприємства мають борги по обов’язкових платежах. Така ситуація ускладнює  підготовку до зими.

На даний момент для вирішення першочергових завдань необхідно близько 15 млн.грн. Їх і просять виділити з міського бюджету.

Обговоривши питання, депутати погодилися з тим, що ЖЕКам необхідно підставити плече і підтримали виділення бюджетних коштів для надання їм фінансової підтримки. Однак її обсяг визначать після ретельного вивчення ситуації.

У цілому депутати рекомендували департаменту ЖКГ та департаменту фінансів під час підготовки проекту рішення міської ради про перерозподіл бюджетних коштів передбачити також гроші для переведення гуртожитків на пряме абонування послуг з електропостачання, здійснення ремонту внутрішньобудинкових мереж, установки в будинках теплових лічильників, проведення гідравлічних випробувань мереж теплопостачання.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *