09.08.2018

У Миколаєві депутати заговорили про зниження вартості водопостачання для жителів мкрн. Варварівка

20294065_467701160253962_4405258554304144184_n598db75f0bbcdГолова постійної комісії Олександр Бернацький поінформував, що вартість 1 м³ води в Варварівці складає 60 грн, а для інших жителів Миколаєва — близько 9 грн.

У середу, 8 серпня, депутати постійної комісії міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку розглянули питання стосовно часткової компенсації вартості тарифу на воду для жителів  мкрн. Варварівка, йдеться на сайті мерії.

— Відомо, що у Варварівці немає централізованого водопостачання, подача води здійснюється автомобільним транспортом. Один автомобіль може привезти 5  м³ води, що коштує 300 грн. До мене багато разів зверталися жителі, щоб ми спробували якось вирішити цю проблему.

Голова постійної комісії зазначив, що Адміністрація Центрального району розробила зміни до Програми ЖКГ, де відшкодування різниці передбачено. Розробили і тарифи для перевізників. Залишилося визначити алгоритм, яким чином повинна здійснюватися компенсація вартості води.

— Можу сказати, що даний Порядок вже півроку ніяк не зрушиться  з мертвої точки, виконавчі органи не поспішають вирішувати цю проблему, — підкреслив Олександр Бернацький.

Депутати підтримали Олександра Бернацького та звернулися до міського голови Олександра Сєнкевича з проханням доручити департаменту ЖКГ терміново підготувати Порядок компенсації різниці вартості води для жителів Варварівки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *