07.08.2018

У Миколаєві готуються до початку опалювального сезону

56У понеділок, 6 серпня, під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи відбулася чергова нарада з керівниками енергопостачальних підприємств області.

У ході засідання підтверджено проведення підготовки до наступного опалювального сезону згідно встановленого графіку.

З боку заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи звернено увагу керівників енергопостачальних компаній на необхідність прискорення роботи з затвердженням на рівні НКРЕКП інвестиційних програм на 2018 рік, які вже передані до нацкомісії і плануються до колегіального розгляду та затвердження.

Також керівникам теплопостачальних підприємств доручено докласти максимальних зусиль і забезпечити рівень розрахунків за споживання природного газу на рівні не менше 90% станом на 1 жовтня поточного року з метою своєчасного отримання номінацій природного газу для початку опалювального сезону.

З боку МКП «Миколаївводоканал» поінформовано про виконання робіт із заміни 400 погонних метрів каналізаційного колектору по вулиці Лєсковій, що становить 85% від загальної його довжини. Роботи продовжуються з метою якнайшвидшого їх завершення.

Керівництву Миколаївської міської ради рекомендовано провести окрему нараду з представниками ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» та ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» з питання прийому-передачі центральних теплових пунктів та теплових мереж, які є в комунальній власності м. Миколаєва та знаходяться наразі в оренді ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» на баланс ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». Також провести окрему нараду з керівниками ОСББ з метою пришвидшення робіт по підготовці внутрішньобудинкових мереж та дахових котелень ОСББ до початку опалювального сезону. Крім того, ініціювати питання щодо виділення фінансового ресурсу для впровадження приладів обліку електроенергії в кімнатах багатоквартирних гуртожитків міста Миколаєва з метою переведення квартир на прямі абонентські договори з ПАТ «Миколаївобленерго». Також прискорити роботи по виконанню повірки теплових лічильників в багатоквартирному житловому фонді з урахуванням проведених процедур закупівлі відповідних робіт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *