09.09.2018

У Миколаєві на АЗС пограбували три поспіль машини

21-1

Житель Корабельного району м.Миколаєва Віктор, чия машина в ніч з п’ятниці на суботу постраждала від рук злочинців, попереджає автомобілістів і пасажирів про небезпеку бути пограбованими, яка може підстерігати їх на авто-заправних станціях в нашій країні:

«08.09.2018 з години до другої ночі були пограбування на трьох АЗС по трасі Київ — Одеса (Е95): АЗС» Сокар «(223-й км), потім через 4 км — на АЗС» ОККО «, і ще на АЗС» Укрнафта «(все в Черкаській області).

До моєї машини на «Сокар» невідомі під’їхали на «Ауді» сірого кольору, протягом двох хвилин розбили скло авто і, прорізавши ножем колеса, вкрали барсетки та жіночі сумочки, при цьому викрали документи і гроші.

Як з’ясувалося, ніяка заправка не несе відповідальності за збереження вашого автомобіля. Будьте пильні, не залишайте документи і цінні речі в машині, ні за яких умов!
Чекали поліцію 2,5 години !!! Сказали, що у них не вистачає людей. Вони ж і розповіли про інші пограбування і про марки машин грабіжників (до нас уже на третій подібний виклик приїхали) — якщо нас на «Ауді» сірого кольору пограбували, то в інших випадках злочинці були на машинах «Опель» і «БМВ». Кажуть, влітку так грабували білорусів, які їдуть на море і завжди з грошима.

При оформленні протоколу ми бачили надходження зведень на планшет поліції: всі ці випадки + пограбування будинку поруч, на яке, сказали, вже нікому виїжджати. А про авто з грабіжниками поліція сказала, немає сенсу їх наздоганяти, адже машини швидкісні і швидко йдуть.

У зв’язку з вихідними, поліція тільки в понеділок подасть офіційний запит, щоб переглянути відео з заправки — так заявив слідчий. При цьому говорять, що ми не можемо переглядати то відео, ми типу сторонні. А самі поліцейські припускають, що машини грабіжників будуть на Єврономер … «- розповів Віктор.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *