20.08.2018

У Миколаєві облаштували плиткою територію поблизу Будинку художника

36Під час щотижневої апаратної наради міський голова Олександр Сєнкевич звернув увагу голови адміністрації Центрального району на незадовільний стан тротуару біля Будинку художника по пр. Центральному, 96. 

Керівник міста також акцентував увагу на необхідності виконання робіт з благоустрою та санітарної очистки території навколо торгівельного центру.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів переговори з менеджером торгівельного центру, за результатами яких керівництво ТРЦ погодилось виконати роботи з благоустрою даної території. Станом на 17.08.2018 ремонт тротуару по пр. Центральному від Будинку художника до парковки ТРЦ «City Center» завершено.

Адміністрація Центрального району висловлює вдячність заступнику директора ТРЦ «City Center» Наталії Нєпєіній за співпрацю та за сумлінне дотримання санітарного стану прилеглої території. Маємо сподівання на подальшу співпрацю щодо підвищення рівня комфорту відпочинку городян.

Крім того, за дорученням міського голови Олександра Сєнкевича, департаментом ЖКГ розглядається можливість стосовно продовження облаштування тротуарною плиткою території від Будинку художника до вулиці Інженерної.

Адміністрація Центрального району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *