10.08.2018

У Миколаєві облаштують «розумну» зупинку та сквер на вул. Потьомкінській

4У четвер, 9 серпня, під головуванням керівника адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася нарада щодо реалізації проекту Громадського бюджету – облаштування «розумної» зупинки та скверу біля бібліотеки ім. Кропивницького на вулиці Потьомкінська.

Повідомляє Адміністрація Центрального району

На нараді була присутня директор бібліотеки ім. Кропивницького Тетяна Тверда.

— Сьогодні ми вже детально обговорили остаточний варіант облаштування «розумної» зупинки та скверу біля бібліотеки ім. Кропивницького на вулиці Потьомкінській. Всі присутні ознайомлені із готовим проектом, після обговорення якого в цілому було вирішено та затверджено: змінити обраний дизайн лавок для розміщення в сквері, збільшити кількість урн, проінформувати директора КП «Міський інформаційно-обчислювальний центр» Євгенія Богаченка про хід робіт, аби враховуючи певні фактори ремонтних робіт на території провести кабель для встановлення інформаційного табло та після цього перейти до завершення робіт по нашому проекту, — підсумував Олександр Береза.

В ході наради обговорили всі робочі моменти та уточнення, адже проектна документація вже готова і після  проходження експертизи почнуться роботи по облаштуванню скверу та розумної зупинки на вулиці Потьмкінській.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *