03.09.2018

У Миколаєві орудують розкрадачі комунального майна

10 (2)У понеділок, 3 вересня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів апаратну нараду, під час якої голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук порушив проблему розкрадання комунального майна.

Так, на даний момент адміністрація Заводського району проводить реконструкцію двох зелених зон, розташованих по вул. Генерала Карпенка і по вул. Наваринській. Ці об’єкти планували завершити до кінця поточного тижня, зробивши, таким чином, городянам подарунок до дня народження Миколаєва. Однак ці плани вирішили порушити невідомі, які вкрали кабель з системи освітлення.

— Сьогодні в скверах повинні були монтувати систему освітлення. Але роботу довелося призупинити — на цих вихідних там вкрали кабель. Тепер ми заново все розкриваємо, щоб прокласти кабель. Наразі поліція займається цією справою, — сказав Віктор Дмитрук.

За його словами, адміністрація Заводського району вирішує цю проблему. У графік робіт доведеться внести корективи. Однак це не вплине на кінцевий результат. Віктор Дмитрук пообіцяв, що до Дня міста реконструкцію парків завершать.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич підкреслив, що місту необхідно створити муніципальну поліцію, яка б боролася з розкрадачами комунального майна.

— Нам необхідно створити муніципальну поліцію. Її співробітники повинні курсувати по місту і займатися затриманням злочинців, які знищують наше майно, і передачею їх в правоохоронні органи, — сказав керівник міста.

Олександр Сєнкевич також звернувся до мешканців Миколаєва з проханням оперативно повідомляти про факти вандалізму або розкрадання комунального майна в поліцію за телефоном 102.

 

 

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *