31.10.2018

У Миколаєві перевірили в яких умовах проживають прийомні діти

548189У вівторок, 30 жовтня 2018 року, здійснений виїзд спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради до опікунських родин з метою обстеження умов проживання підопічних дітей.

Опікунська сім’я контролюється за такими критеріями, як наявність нормальних умов проживання, достатність харчування, наявність необхідного одягу, зайнятість дітей у гурткових заняттях по інтересам, успішність у навчанні, зайняття спортом, отримання медичної допомоги, повідомляють в адміністрації Центрального району.

В опікунських родинах умови проживання відповідають санітарним нормам в помешканні чисто та прибрано, діти забезпеченні всім необхідним для навчання відпочинку та гармонійного розвитку. У багатьох сімей є свої домашні улюбленці та живі куточки.

Всі підопічні навчаються, в позашкільний час відвідують спортивні секції, різноманітні гуртки українського прикладного мистецтва та усної народної творчості, захоплюються малюванням та різним рукоділлям (вишивання, бісер тощо). Багато діток є учасниками творчих аматорських, танцювальних колективів. Брали неодноразово участь у багатьох українських Всеукраїнських конкурсах, фестивалях про що свідчать їхні медалі, грамоти та призи за перемоги.

З початку 2018 року шляхом відвідування опікунських родин здійснено 122 перевірки щодо відповідного контролю. Проведено консультації та бесіди з питань утримання, навчання, виховання дітей над якими встановлено опіку, піклування.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *