04.08.2018

У Миколаєві перевіряли умови утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах

40В Корабельному районі провели рейд «Діти вулиці»

3 серпня метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та подолання сімейного неблагополуччя робочою групою у складі заступника голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Луцької А.В., начальника служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Мамонтової О.Є., головного спеціаліста служби у справах дітей Кабацюри О.Л. та співробітника Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області Соколенка Д.В. проведений профілактичний рейд „Діти вулиці».

Під час рейду обстежено та перевірено житлово-побутові умови проживання 5-х дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах.

За результатам рейдового заходу складено акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведено індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Відносно одного законного представника направлено клопотання щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків.

38 39

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *