22.10.2018

У Миколаєві планується реконструкція Соборної вулиці

157

У понеділок, 22 жовтня, під час апаратної наради в мерії, головний архітектор міста Андрій Цимбал розповів про проект реконструкції 2 кварталів вулиці Соборної, який в найближчій перспективі міська влада планує втілити в життя.

— Ми провели переговори з проектантом, який займається лазерним скануванням фасадів. Вартість проекту складає близько 200 тис. грн.  Наразі чекаємо на на перерозподіл коштів, який планують погодити депутати на сесії міської ради, що відбудеться 25 жовтня. Хочу зазначити: на 2018 рік кошти на проектні роботи не були передбачені, — сказав Андрій Цимбал.

Олександр Сєнкевич зазначив, що вулицю Соборну необхідно виводити в один рівень, бордюрів на ній бути не повинно. А з боку під’їзних до неї вулиць повинен бути великий лежачий поліцейський.

— Сподіваюся, що при найближчому перерозподілі бюджету гроші на розробку цього проекту будуть виділені. За ці 200 тисяч грн ми отримаємо проект на реконструкцію 2 кварталів — від вул. Адміральської до вул. Спаської. Ці два квартали ми хочемо зробити в один рівень — без бордюру і проїжджої частини, вона повністю стане пішохідною. А також планується розробити паспортизацію фасадів, зелених насаджень та заміну мереж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *