25.10.2018

У Миколаєві привітали бійців 36-ї окремої бригади морської піхоти, які повернулися з зони проведення ООС

44894432_1447958111973161_5727585566367678464_nУ четвер, 25 жовтня, миколаївці вітали військовослужбовців 36-ї окремої бригади морської піхоти, які повернулися з зони проведення операції Об’єднаних сил.

Військові під супровід оркестру урочисто пройшли колоною вулицями міста від парку «Перемога» до меморіального комплексу «Струни пам’яті».

Вшанувати воїнів 36-ї окремої бригади морської піхоти прийшли керівники області та міста, командування ВМС ЗСУ України і небайдужі жителі Миколаєва.

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко наголосив, що влада робить все, щоб підтримати військовослужбовців, які протидіють російському агресору на сході України.

«Всі, хто тут зібрався – ви для нас усіх Герої! Маю честь бути сьогодні разом з вами. З великою пошаною згадую тих хлопців, які загинули за нашу рідну Батьківщину. Пам’ятайте, що і Миколаївська обласна адміністрація і мер міста Миколаєва, і вся влада зробить так, щоб всі усвідомлювали, що ви – Герої. Ті програми, які сьогодні ми зробили для вас є рішучими і вони дійсно направлені на реальну підтримку. Сьогодні маючи нашу, українську церкву, збудовану армію, поверненні полігони, відновлену техніку і ті технічні можливості з якими ви тепер можете вести бій, ворог має зрозуміти – реваншу не буде! Ми завжди надамо рішучий опір. Україна ніколи не вела загарбницьких війн, ми завжди захищались і ви мужньо це зробили і продовжуєте робити!», — сказав Олексій Савченко.44787628_1447956515306654_3096404896220446720_n

Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України, адмірал Ігор Воронченко подякував морським піхотинцям за сумлінне виконання військового обов’язку і наголосив, що саме завдяки їх діям українці можуть жити в мирних містах.

«Ласкаво просимо до мирного Миколаєва. Мирного завдяки вам! Завдяки вашим мужнім і героїчним діям, високому професіоналізму і високому рівню вишкілу назви населених пунктів Широкіно, Водяне, Павлопіль стали символом стійкості і незламного духу морської піхоти. Завдяки вам зараз спокійно живе і працює Маріуполь. Завдяки вам ми створили корабельно-катерне угруповання на Азовському морі. Від імені військово-політичного керівництва, Міністерства оборони, Генерального штабу щиро дякую кожному із вас за сумлінне виконання військового обов’язку. Хочу висловити вдячність родинам морських піхотинців за підтримку своїм синам і батькам. Хочу висловити вдячність волонтерській спільноті. Головне наше завдання – дати нашим нащадкам вільну, незалежну державу в тих кордонах в яких вона була після розпаду радянського союзу. Бажаю міцного здоров’я, непохитної віри в перемогу. За нами правда!», — сказав Ігор Воронченко.

Після привітальних слів військовослужбовців нагородили відзнаками Збройних Сил України та подяками голови Миколаївської облдержадміністрації і Миколаївського міського голови.

По завершенню учасники заходу поклали квіти до меморіального комплексу «Струни пам’яті» в пам’ять про тих з військовослужбовців, які загинули від рук російських окупантів, обороняючи рідну землю.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *