24.08.2018

У Миколаєві рятувальники приборкали масштабне горіння щепи на підприємстві

4723 серпня о 13:57 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надійшло повідомлення про сильне полум’яне горіння щепи на одному із підприємств виїзді з міста.

До місця виклику відразу виїхав черговий караул 1 Державної пожежно-рятувальної частин у складі 2 пожежно-рятувальних відділень та автомобіль для підвозу води аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

По приїзду з’ясувалось, що вогнем охоплено 4-х метрову купу щепи та через поривчастий вітер існує можливість перекидання вогню на відкриту територію та поруч розташовані споруди.

За допомогою ручних та лафетного стволів вдалося збити полум’я та о 16:15 локалізувати пожежу на площі 200 кв. м, а о 17:13 ліквідувати.

Наразі тривають роботи по проливанню місця горіння.

До гасіння від ДСНС залучено 18 чоловік особового складу та 4 одиниці основної і спеціальної пожежної техніки, а також 2 трактори з ковшами від підприємства.

Ймовірна причина займання – необережне поводження з вогнем.

Внаслідок пожежі постраждалих та травмованих немає. Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області

42 43 44 45 46 47

One Response to У Миколаєві рятувальники приборкали масштабне горіння щепи на підприємстві

  1. blokstanok says:

    Если по правую сторону на выезде из Николаева на Вознесенск, то в 17 часов за гаражами еще дымилось полным ходом. Серьезное возгорание было, похоже.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *