31.10.2018

У Миколаєві шахрай заволодів комунальною нерухомістю

5ffacd7260626f907d8789f845414759-770x400У квітні 2010 року за допомогою комп’ютерної техніки підозрюваний підробив рішення районного суду Миколаєва про задоволення позову на своє ім’я щодо спадкування права власності на дві нежитлових будівлі по вулиці А.Олійника 34-Б та 38-А загальною площею понад 150 кв м.

Через декілька років (у 2016 році) зареєстрував товариство з обмеженою відповідальністю та вніс до його статутного капіталу ці два об’єкти нерухомого майна, та згодом зареєстрував право власності на нежитлові будівлі по підробленим документам за вказаним товариством з обмеженою відповідальністю, у якому був директором.

Таким чином 31-річний шахрай заволодів двома господарчими спорудами, що розташовані на прибудинковій території житлових багатоповерхових будинків у Інгульському районі, які належать територіальній громаді Миколаєва, і якими на правах оренди користувалось комунальне підприємство Миколаївської міської ради ЖКП «Південь». Чим спричинив матеріальну шкоду на суму півмільйона гривень. У подальшому ж зловмисник продав вищевказані об’єкти нерухомого майна іншій юридичній особі.

31 жовтня, слідчі слідчого управління ГУНП в Миколаївській області спільно з Укправлінням Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області оголосили про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 «Шахрайство», ч. 1, ч. 4 ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів»  чоловікові. Санкції інкримінованих статей передбачають покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вказане майно та визнання укладених договорів про купівлю-продаж, а також про реєстрацію права власності недійсними.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *