08.09.2018

У Миколаєві стартував фестиваль «River fest-2018»

У суботу на нижній Набережній стартував культурно-спортивний фестиваль «River fest-2018». Форум проходить у рамках святкування 229 дня народження Миколаєва.

— Я хотів би привітати кожного миколаївця зі святом. Головне багатство Миколаєва — його люди, які прославляють своє місто на весь світ. Миколаїв має найбільшу в Україні берегову лінію. І логічно, що сьогоднішнє свято проходить під гаслом «Миколаїв — місто на воді», — сказав мер Олександр Сєнкевич, відкриваючи фестиваль.

Він зазначив, що міська влада буде популяризувати фестиваль «River Fеst» і висловив надію на те, що незабаром цей форум стане міжнародним.

Після цього відбулася церемонія посвяти курсантів Клубу юних моряків з флотилією в юні штурмани флоту, під час якої міський Олександр Сєнкевич, капітан Клубу Володимир Кравченко, начальник управління освіти Ганна Личко вручили хлопцям та дівчатам штурманки. Пройшовши церемонію посвяти, юні штурмани флоту дали клятву Миколаєву.

— Клянемося завжди пам’ятати про рідний Миколаїв, в якому б місті Земної кулі не знаходились! Місту Миколаєву слава, слава, слава! — бадьоро сказали хлопчики й дівчатка.

Культурно-спортивний фестиваль «River fest-2018» триватиме два дні: 8 і 9 вересня. Його учасники зможуть відвідати змагання на драгонботах, парад на воді, авіа-шоу, водне шоу буксирів, регату «Кубок Святого Миколая», фестиваль талантів «RIVER STAR».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *