15.04.2018

У Миколаєві відбудеться дискусія для тих, кому небайдужа доля культурної спадщини міста

30710637_2095932434009074_5008627870881284096_n

Запрошуємо вас взяти участь у дискусії «Нерухома культурна спадщина міста — пошуки оптимального рішення».

Дискусія відбудеться напередодні Міжнародного дня пам’яток і визначних місць в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького (вул. Потьомкінська,143-А).

Про це у Фейсбуці повідомили організатори — відділ охорони культурної спадщини міста Миколаєва.

Обговоренню цього питання буде передувати демонстрація документального фільму «Зберегти не можна зруйнувати. Де поставити кому обираєш саме ти», знятого в рамках проекту «[Ctrl+S]. Закон на захисті культурної спадщини» благодійної організації «Благодійний фонд «Харків з тобою» (режисер: Павло Сіроменко, сценарист: Тетяна Омельченко).

Проблеми збереження та охорони культурного надбання схожі по всій країні. Першим кроком до їх вирішення є окреслення цих недоліків на місцях та вироблення шляхів щодо їх усунення.

Тому під час дискусії ми хочемо почути саме ваше бачення проблем в пам’яткоохоронній сфері, для того щоб визначити пріоритети, сформувати спільний результат та ключові фактори міської політики щодо збереження пам’яток, історичного середовища і почати їх реалізовувати.

Сподіваємося, що в дискусії візьмуть участь не тільки представники громадськості, а й фахівці з пам’яткоохоронної роботи облдержадміністрації, архітектори, художники, мистецтвознавці, історики, краєзнавці, будівельники представники туристичної галузі, засобів масової інформації тощо.

Тільки спільними зусиллями можна зберегти автентичність та самобутність Миколаєва, який поки ще має статус історично населеного місця.

Читайте також: Даєш більше вапна! — АРМ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *