06.09.2018

У Миколаєві відбудеться презентація книги Г. Ге українською

Афіша Г.ГеМиколаївців та гостей запрошують на презентацію україномовного перевидання книги Г. М. Ге «Історичний нарис столітнього існування міста Миколаєва при гирлі Інгулу (1790-1890)».

10 вересня о 15.00 у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Московська, 9) відбудеться презентація україномовного перевидання книги Г. М. Ге «Історичний нарис столітнього існування міста Миколаєва при гирлі Інгулу (1790-1890)».

Григорій Миколайович Ге – культурний і громадський діяч, історик-краєзнавець, прозаїк і драматург, секретар міської думи Миколаєва, автор першої офіційної історії міста, що була написана до його сторічного ювілею у 1890 р. У своїй праці він вперше описав історію міста на основі архівних джерел того часу.

Проект з перевидання та адаптації книги здійснено під керівництвом кандидата історичних наук, заступника директора з наукової роботи Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» Валерія Чернявського.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться історією рідного міста, ознайомитися з унікальним виданням, дізнатися про життєвий шлях та громадську діяльність  непересічної особистості у долі міста Миколаєва – Григорія Ге.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *