11.10.2018

У Миколаєві відкрилася перша персональної виставки Любові Садовської

IMG_234310 жовтня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки майстрині обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» Любові Садовської Братський район.

Про це повідомляється на сайті Миколаївського обласного центру народної творчості.

Виставка пройшла в рамках проведення ІV виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини 2018–2019», що спрямований на збереження українських традицій і розвиток сучасної культури нашої області. Організатори: Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, обласне народне творче об’єднання «Прибужжя».

До виставкової експозиції ввійшли 19 картин, вишитих хрестом і бісером: романтичні пейзажі, барвисті квіти та витончені жіночі образи.

Із відкриттям першої персональної виставки Любов Садовську привітала директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова. Побажала талановитій майстрині натхнення, терпіння у її творчій справі та нагородила почесною грамотою за особистий внесок у розвиток української народної творчості та відродження традиційних художніх промислів. Не залишились осторонь заступник директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею Валерій Чернявський і завідуюча сектору культури Братської райдержадміністрації Олена Буберенко.

 

Відкриття виставки проходило у вигляді відвертого діалогу з майстринею. Глядачі дізналися цікаві моменти з творчого життя вишивальниці та її плани на майбутнє: захоплення вишивкою, улюблена тематика, її розуміння щастя та багато іншого.

  • Яка тематика Вам до душі? Про що Ви намагаєтесь розповісти за допомогою своїх робіт?
  • Я вірю в магію вишивки, саме тому створюю картини в цій техніці. Улюблена тематика — квіти, портрети та чарівні пейзажі. Узагалі, процес вишивання мене дуже заспокоює і допомагає розслабитися. Коли завершую чергову картину, отримую незрівнянне задоволення.
  • Ви є активною учасницею заходів, які проводить Миколаївський обласний центр народної творчості. Які Ваші враження?
  • Емоції завжди переповнюють, тому що потрібно демонструвати не тільки свої вироби, але й акторську майстерність. Це шанс познайомитись із новими творчими особистостями, отримати гарний досвід і презентувати власну творчість. До речі, після виставки «Єдина родина» мене запросили вступити до обласного творчого об’єднання «Прибужжя», а також узяти участь у новому творчому проекті «Диптих-арт». Я щаслива, адже мій триптих «Жіночі мрії», який сьогодні представлений на виставці, став центром експозиції цього проекту.
  • На Вашу думку, що таке щастя?
  • Щастя — це родина і друзі, що підтримують мене і радіють моїм творчим досягненням.

Наприкінці виставки Любов Садовська подякувала всім за підтримку і побажала, щоб кожен відкривав свої таланти, не зупинявся на досягнутому, пізнавав щось нове й дарував позитив іншим.

Протягом заходу лунали музичні композиції у виконанні народного вокального ансамблю «Хорошее настроение» Миколаївського районного будинку культури (керівник Наталія Лисогор).

Були присутні представники газет «Южная правда», «Вечерний Николаев»; телерадіокомпаній «Март», «Сатурн», «Миколаїв», «НІС-ТВ» та інтернет-видань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *