06.09.2018

У Миколаєві відкриють меморіальні дошки на честь народних художників України Миколи Бережного та Михайла Ряснянського

0ce92343691394b740d1b567bcb4fb03.i1200x800x670У п’ятницю, 7 вересня, у Миколаєві відкриють меморіальні дошки на честь народних художників України — Бережного Миколи Федоровича та Ряснянського Михайла Олексійовича.

Обидва митці переїхали до м. Миколаєва на початку 70-х років ХХ століття. І саме Будинок художників став для них рідною домівкою та творчою майстернею.

Бережний М.Ф. та Ряснянський М.О. стояли біля витоків становлення Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України, створення своєрідної художньої аури Миколаєва.

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради в знак вдячності видатним живописцям Бережному М.Ф. та Ряснянському М.О., визнання їх заслуг у розвитку образотворчого мистецтва Миколаївщини підтримав своїми рішеннями № 643 та №644 від 13 липня 2018 року пропозиції управління Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України щодо встановлення меморіальних дощок на честь митців.

Замовником виготовлення меморіальної дошки виступало управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради. Питаннями виготовлення меморіальних дощок за проектами В’ячеслава Ряснянського та Дмитра Бережного займався ФОП Іваницький А.В.

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *