31.08.2018

У Миколаєві юнак підробив водійське посвідчення

16Миколаївським відділом Миколаївської місцевої прокуратури №1 в  серпні поточного року скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 18-річного юнака, який використовував підроблене водійське посвідчення.

Будучи студентом одного із навчальних закладів м. Миколаєва та маючи можливість легально отримати право на керування транспортним засобом, громадянин А. вирішив не навчатись на відповідних курсах, а вчинити по хитрому.

На одному інтернет-сайті найшов оголошення про можливість за значну винагороду отримати водійське посвідчення всупереч закону, не проходячи спеціальне навчання. Зустрівшись в м. Одесі з одним із таких ділків, він передав свої фотокарточки та кошти і через деякий час отримав водійське посвідчення.

Якби правопорушники не старались, виготовити таке посвідчення із всіма ступенями захисту в домашніх умовах не можливо. Працівники патрульної поліції, зупинивши хлопця за порушення Правил дорожнього руху, оглянувши водійське посвідчення, відразу зрозуміли, що воно підроблене, що і підтвердила в подальшому експертиза.
Суспільна небезпека вищенаведеного злочину досить велика.

Правоохоронці стурбовані тим, що багато громадян намагаються хитрим, незаконним способом отримати  документи на право керування транспортом, не проходячи відповідного навчання. Маючи малий досвід керування транспортними засобами, не знаючи в повному обсязі вимоги Правил дорожнього руху такі горе-водії часто стають учасниками автотранспортних пригод, в яких не рідко гинуть люди.

Відповідно до ч.4 ст.358 КК України за використання завідомо підробленого документа передбачена кримінальна відповідальність – арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі до 2 років.

З інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 1

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *