30.09.2018

У Миколаєві захисники тварин виступили за створення «зоополіціі»

 

IMG_3746У неділю, 30 вересня, миколаївські зоозахисники приєдналися до всеукраїнського маршу за права тварин. Деякі прийшли з собаками. Учасники пройшлися по вул. Соборній до головної площі міста, де зачитали свої вимоги, зокрема вони стосуються заборони використання тварин у цирках, а також евтаназії.IMG_3741-1

Зоозахисники, серед яких і учасники постійних пікетів під мерією, зібралися біля «Сотні». Прийшли вони з дітьми, собаками і тримали плакати «Я за цирк без тварин», «Тварини не розвага», Прийшов час гуманно зупинити знущання ».

Поки учасники акції йшли до площі Соборної, глава зоозахисної організації «Фенікс» Олена Бардаї розповіла, що вони підтримують всеукраїнський марш за права тварин.

IMG_3737

У нього 8 вимог — заборонити використання тварин у цирках і дельфінаріях, хутряних ферм, контактних зоопарків і використання тварин для жебрацтва і фотографування, відмова від використання живих тварин для експериментів — коли на них тестуються різні засоби і ліки.

Також учасники підтримують створення реабілітаційних центрів і центрів утримання тварин, які постраждали від дій людини, виступають за заборону евтаназії як способу регулювання чисельності бездомних тварин, створення зоополіціі і впровадження системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами, внесення диких тварин України, які перебувають на межі зникнення, в Червону книгу України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *