11.01.2019

У Миколаєві затвердили Правила користування міським електротранспортом

94429

Сьогодні, 11 січня, відбулося засідання виконкому міської ради, під час якого затвердили Правила користування міським електричним транспортом.

Даний документ передбачає впровадження системи електронного квитка і встановлення спеціального обладнання — валідаторів — в тролейбусах і трамваях.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Як зазначив заступник начальника управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Олег Кукса, після проходження всіх необхідних процедур міська влада оголосить відкритий конкурс з визначення компанії, яка буде обслуговувати систему електронного квитка. Це має статися вже  поточного року. Його переможцем стане той учасник, який запропонує найвигідніші для міста умови. За умовами конкурсу в електротранспорті встановлять валідатори різної модифікації — стаціонарні та переносні.

В рамках впровадження у Миколаєві електронного квитка також розроблять картку городянина, яку миколаївці зможуть використовувати для оплати проїзду в громадському транспорті. Городянам пільгової категорії, наприклад, пенсіонерам її видаватимуть безкоштовно. Робити це будуть в органах соціального захисту Миколаєва. Всі інші зможуть її придбати у визначених місцях.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *