15.08.2018

У Миколаєві зупинили сумнівне будівництво на Набережній

cn91ylgn70У вівторок, 14 серпня, управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції була проведена позапланова перевірка на об’єкті будівництва по вул. Набережній, 6. Про це повідомив директор  департаменту внутрішнього фінансового  контролю, нагляду та протидії корупції міської ради Андрій Єрмолаєв.

— Нещодавно під час апаратної наради мер Олександр Сєнкевич доручив розібратися з ситуацією стосовно законності будівництва кафе на вул. Набережній. Інспектор ДАБІ виїхав на місце, перевірив об’єкт. Встановлено, що забудовник не повідомив про початок будівельних робіт відповідному органу державного архітектурно-будівельного контролю. Окрім того, від нього не отримано всіх даних для проектування об’єкту: технічні умови на водопостачання, електропостачання тощо, — повідомив Андрій Єрмолаєв.

За результатами перевірки управління ДАБІ надало забудовнику припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності з вимогою припинити будівельні роботи на об’єкті до розроблення робочого проекту в повному обсязі. Також власника  попередили про необхідність оформлення відповідних документів, які надають право виконувати будівельні роботи.

— Будівництво є незаконним. Власник повинен узгодити всі питання з управлінням архітектури і з’ясувати, чи можна там будувати споруду. Після цього ДАБІ буде вирішувати, чи є підстави для продовження оренди, — резюмував Андрій Єрмолаєв.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *