12.12.2017

У миколаївській бібліотеці відбувся диспут «Екологія природокористування»

25353507_329144714228675_2137831210_o

11 грудня у рамках Клубу молодих науковців на базі відділу документів з економічних, технічних та природничих наук Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбувся диспут за темою «Екологія природокористування» за участю викладачів та студентів вищих навчальних закладів міста.

Про це пишуть працівники бібліотеки в листі на адресу редакції.

Студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Кошик О. М. та Калиничев В. А. ознайомили присутніх з проблемами питної води в Україні та світі, надали характеристику чинників забруднення водних ресурсів та запропонували шляхи виходу з екологічної кризи.     Рошка С. В. та Леонтяк Е. О. розповіли про викиди в атмосферне повітря та вплив вихлопних газів на здоров’я людини. У своєму виступі Суслов В. С. та Смирнова Л. Є. зупинилися на питаннях комплексного управління твердими побутовими відходами, озвучили основні етапи та технології їх утилізації.

Студентка Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Володіна О. О., розкриваючи тему «Актуальність розвитку зеленого туризму на Миколаївщині», акцентувала увагу на існуючих сприятливих умовах для подальшого перспективного розвитку зеленого туризму регіону. Доповнив тему зеленого туризму студент Салманов Р. С. доповіддю «Стан та перспективи зеленого туризму Миколаївської області».

Увазі присутніх була запропонована книжкова виставка «Державне управління охороною навколишнього середовища» з фонду наукової бібліотеки.

25320024_329144720895341_1445032303_o

Читайте також: Громадськість наклала вето на розподіл субвенції Кабміну для придбання дітям-сиротам житла у Миколаєві – підготовані чиновниками документи викликали підозри

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *