12.03.2018

У Миколаївській мерії врешті визнали, що картина з бродячими собаками у місті сумна

IMG_0004

Як вирішуватиметься міська проблема з бездомними собаками, віце-мер Юрій Степанець розповів про два варіанти програми дій.

У понеділок, 12 березня, заступник міського голови Юрій Степанець провів прес-конференцію, присвячену загрозливій ситуації з бездомними собаками у місті Миколаєві.

Так, віце-мер навів дані управління охорони здоров’я міської ради, які свідчать про суттєве збільшення кількості постраждалих від агресії тварин миколаївців: протягом усього 2017 року  до медичних закладів звернулися 57 осіб, яких покусали бездомні пси; а протягом двох місяців 2018 року —  вже 51 особа.

—  На жаль, картина у місті сумна, кількість собак не зменшується, незважаючи на те, що КП «Центр захисту тварин» постійно звітує про стерилізацію. Ці заходи не діють, — констатував Юрій Степанець.

Міська влада розробила два проекти програми щодо поводження з бездомними тваринами: перший – це продовження колишньої програми, що передбачає їх відлов, стерилізацію та повернення до природнього середовища існування.

—  Чесно скажу, як заступник міського голови, я проти такого рішення. Собака – це домашня тварина, яка має жити у господаря, і в жодному разі не на вулиці, — підкреслив Юрій Степанець.

Друга програма – доопрацьована, вона передбачає відлов, стерилізацію, тестування тварин на агресивність та утримання на комунальному підприємстві здорових, неагресивних собак протягом двох місяців. У разі, якщо протягом цього терміну ніхто не зголоситься їх забрати, таких тварин присплять, так само, як і хворих та агресивних.

—  Яким шляхом піде Миколаїв, будуть вирішувати громадськість та депутати міської ради, — зазначив віце-мер. – Ми вже готові виносити обидва варіанти програми на розгляд депутатського корпусу та громади. Особисто для мене в пріоритеті — безпека городян.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Читайте також: В Николаеве стая собак напала на женщину с ребенком

Звідки у Миколаєві стільки безпритульних собак та котів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *