10.09.2018

На Миколаївщині розпочато реалізацію концепції «Нова українська школа»

image

У лютому 2018 року за рішенням Снігурівської районної ради утворено опорний навчальний заклад на базі Снігурівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №4, який має чотири філії: Снігурівська філія І ступеня №2, Нововасилівська філія І-ІІ ступенів, Кобзарцівська філія І-ІІ ступенів, Юріївська філія НВК. 

Повідомляється в Миколаївській обласній держадміністрації.

В 2018-2019 навчальному році в опорному навчальному закладі навчається 460 учнів, 23 старшокласники підвозяться з сільської місцевості.

На початку вересня голова райдержадміністрації Інна Бойко спільно з начальником відділу освіти відвідала опорну школу, зустрілась з колективом працівників та учнями, ознайомилась зі створеними в закладі умовами для роботи педагогів та навчання учнів.

Заклад забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами. Всі вчителі мають повну вищу педагогічну освіту, 32% з яких мають педагогічні звання, 62% — вчителі з вищою та першою категоріями.

Основними завданнями опорного закладу є: впровадження профільного навчання за трьома напрямами – філологічним, інформаційним та природничо-математичним,  що дасть можливість 70 учням 10-11 класів поглиблено вивчати українську мову, інформатику та біологію; проведення  факультативних занять, спецкурсів, спортивних змагань, конкурсів, предметних олімпіад для учасників освітнього процесу базової та старшої школи; здійснення обміну освітніми послугами через роботу міжшкільних факультативів з англійської та української мов; концентрація та ефективне використання кадрових, інформаційних, матеріальних, фінансових ресурсів, спрямованих на задоволення освітніх потреб учнів; впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

З метою створення належних умов навчання та забезпечення рівного доступу до якісної освіти в травні 2018 року опорний заклад Снігурівська ЗОШ І-ІІІст. взяв участь у обласних конкурсах «Кращий опорний заклад» та «Новий освітній простір». За результатами отримав кошти з обласного бюджету загальною сумою 4млн 100 тис. грн та 1 млн грн з районного бюджету.

«На сьогодні в закладі зроблено сучасні ремонти кабінетів хімії, фізики, географії, іноземної мови, «Захисту Вітчизни». Проведено торги та укладено угоди на закупівлю в ці кабінети сучасних меблів на загальну суму майже 700,0тис.грн. Чекаємо на поставку. Дійсно хотілось би це все зробити до першого вересня, однак те що не робилося роками, не можливо зробити навіть за один рік. Радує те, що в цьому році і батьки і вчителі об’єднали зусилля та  роботи розпочалися.  Тож на сьогодні для цих класів залишається важливим отримання сучасних засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів, враховуючи вимоги новітніх технологій викладання предметів для повної реалізації основних освітніх програм. Дуже сподіваюсь, що департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації підійде до розподілу навчальних кабінетів виважено. І те на що сподіваються батьки та вчителі ми отримаємо в повному обсязі.» — відмітила очільниця району.

До кінця вересня 2018 року заплановано заміну 80 віконних блоків на суму 800 тис. грн. В стадії завершення проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт холу та першого поверху закладу, роботи будуть проведені ще в цьому році.

«Треба зробити ще дуже багато. Навчальний заклад потребує придбання шкільного автобусу для підвезення учнів до опорної школи, технологічного та холодильного обладнання для шкільного харчоблоку, обладнання для шкільних майстерень, облаштування Wі-Fі зон, створення медіатеки, облаштування кабінету для тренінгів з основ здоров’я. Поступово спільно з депутатським корпусом  районної ради будемо вирішувати ці питання, будемо брати участь у конкурсах, грантах щоб наші діти мали рівні можливості з дітьми обласних центрів. А фахівці в нас є, я в цьому впевнена.» — резюмувала Інна Бойко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *