18.10.2018

У Миколаївській ОДА почалася урядова перевірка

image (3)У четвер, 18 жовтня, в  Миколаївській облдержадміністрації відбулась організаційна зустріч керівництва та співробітників ОДА з членами робочої групи, яка здійснюватиме перевірку стану виконавської дисципліни облдержадміністрації, ініційованої Прем’єр-Міністром України Володимиром Гройсманом. В ході зустрічі присутні обговорили організаційні питання, які направлені на координацію дій під час перевірки між членами робочої групи та керівниками структурних підрозділів Миколаївської ОДА, повідомляє прес-служба установи.

Під час свого вступного слова голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко відмітив, що всі підрозділи готові до проведення перевірки та закликав керівників структурних підрозділів всіляко сприяти роботі членів робочої групи, надаючи всі необхідні документи.

«Нам немає чого боятися. Сьогодні маємо можливість скласти іспит якості і професійності. Ви маєте на відмінно скласти цей іспит, бо ви ті, хто сьогодні свідомо взяв на себе відповідальність за будівництво Української соборної самостійної держави. Впевнений, що поважні члени комісії побачать ваш професіоналізм, фаховість і те, що кожен з вас знаходиться на своєму місці», — сказав Олексій Савченко.

Очільник області також висловив сподівання, що за результатами роботи вищезазначеної  робочої групи, Миколаївська облдержадміністрація матиме змогу надати свої пропозиції щодо усунення деяких недоліків, які мають спільний характер для усіх облдержадміністрацій і пов’язані з особливостями діючого законодавства.

«Сьогодні недоліки роботи всіх ОДА відомі членам Уряду і вони, в більшості випадків, пов’язані з суперечністю між собою ряду норм в діючому законодавстві. Я сподіваюся, що під час роботи урядової перевірки нам усім разом вдасться скласти перелік проблематики, яка існує, щоб потім попрацювати над її усуненням шляхом внесення змін до окремих законодавчих актів», — заявив голова ОДА, звертаючись до присутніх.

В свою чергу, керівник робочої групи, заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Геннадій Пліс детально розповів про процедуру проведення перевірки і зупинився на ряді нюансів у документальному оформленні результатів перевірки.

Зазначимо, що перевірка проводиться в рамках Постанови КМУ № 844 від 15 вересня 2010 р. «Про затвердження Порядку проведення перевірки стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади», триватиме 10 днів і включатиме в себе комплексне дослідження всіх напрямків діяльності облдержадміністрації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *