03.09.2018

У миколаївській школі №12 відкрили сучасний харчоблок

39У міській школі №12, що розташована в мкрн Ракетне Урочище, сьогодні, 3 вересня, подвійний привід для святкування. З початком нового навчального року починає свою роботу капітально відремонтований харчоблок, обладнаний сучасним приладдям.

—   Їдальня не працювала протягом року, доки тривали ремонтні роботи, — розповідає директор школи Ірина Посашкова. – Зараз всі наші діти зможуть повноцінно та якісно харчуватися. У закладі навчається 680 дітей, з них 350 учнів початкової школи, яких годують гарячими сніданками. Харчоблок обладнаний сучасною технікою: нові плити, жарочні шафи, м’ясорубки та інше необхідне устаткування. Встановили навіть вантажний ліфт, щоб піднімати продукти на другий поверх. Штат працівників повністю укомплектовано. Дякую за підтримку керівництву міста та депутатському корпусу, управлінню освіти міської ради – всі брали активну участь у тому, щоб у новому навчальному році діти отримували гаряче харчування. Вартість проведеної реконструкції склала понад два млн. грн., кошти виділено з міського бюджету.

До вихованців школи завітали представники міської влади, аби привітати їх з початком нового етапу шкільного життя та оглянути результати ремонту. Міський голова Олександр Сєнкевич побажав юним миколаївцям сил та наснаги у навчанні.

Депутат міської ради Олена Кісельова підкреслила, що гаряче харчування – це запорука здоров’я школярів, особливо, найменших.

—         Місто виділяє на це необхідні кошти. Тож, коли через технічні проблеми діти харчуються соком та булкою – це неправильно. Сьогодні відкрився модернізований харчоблок, учням нарешті забезпечено повноцінний раціон. Від цього залежить здоров’я підростаючого покоління, — відзначила депутат міськради.

Вихованці закладу разом зі своїми дорослими наставниками підготували справжнє театралізоване дійство: танець юних кухарчуків, конкурси, жартівливі змагання на кращого майстра з виготовлення вареників, у яких випробували свої сили й гості – Олександр Сєнкевич, Олена Кисельова, Володимир Криленко, Ганна Личко. Перемогла дружба та взаємопідтримка.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *