22.10.2018

У Миколаївському художньому музеї імені В. Верещагіна відреставрували ще три шедевра

image (2)

25 жовтня 2018 року о 15:30 у музичній вітальні Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна відбудеться презентація трьох картин, які було відреставровано за 2017 рік.

Повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна продовжує роботу в галузі збереження унікальних музейних експонатів, що зазнали пошкоджень чи з часом втратили експозиційний вигляд. У музеї діє програма «Відродження шедеврів», що полягає у реставрації кращих зразків образотворчого мистецтва, які знаходились у постійній експозиції та фондосховищах, і тривалий час миколаївці та гості міста не мали можливості їх побачити. Кількість реставрованих картин досягла двох десятків.

Головний зберігач фондів О.Яблуновська розкаже про роботу австрійського митця  Франса Пауліка «Натюрморт», яка повернеться до експозиції західноєвропейського мистецтва і радуватиме відвідувачів музею.

Завідуючий науково-просвітницького відділу Л.Бабенко презентує роботу «Наречена» 1966 р. визнаного класика живопису Яблонської Тетяни Нілівни (1917-2005 рр.). Глибока, усвідомлена композиція з ретельною розробкою кольору в картині присвячена темі юності.

Науковий співробітник відділу обліку та зберігання фондів Г.Пяшкур розповість про друге життя етюду авторства Інглезі Леоніда Васильовича (1882-1972 рр.) «Вид Миколаєва», реставрації якого посприяли найкращі фахівці-реставратори Одеської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *