26.10.2018

У навчальних закладах Миколаєва подорожчає вартість харчування

hq3i9wugeiq

У п’ятницю, 26 жовтня, виконком міської ради прийняв рішення про зміну граничних норм коштів для харчування дітей у навчальних закладах міста Миколаєва.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Як повідомила начальник управління освіти міської ради Ганни Личко, зміни викликані необхідністю привести у відповідність грошові норми до натуральних, відповідно до чинного законодавства.

— Зазначені норми є більшими за попередні на 7,4%. Це індекс інфляції, який пропонується визначити в наступному році державними органами влади. Пропонується забезпечити безкоштовним харчуванням дітей, батьки яких є учасниками або загинули у ООС, — зазначила Ганна Личко.

Таким чином, вартість харчування відтепер складатиме:

У закладах дошкільної освіти:

 

в групах для дітей

 

— загального типу

— з цілодобовим перебуванням

— санаторного типу

 

раннього віку

— 20,90 грн.;

— 25,25 грн.;

— 25,25 грн.;

 

дошкільного віку

— 27,25 грн.;

— 32,75 грн.;

— 32,75 грн.

 

У закладах дошкільної освіти із самостійним приготуванням їжі:

 

в групах для дітей

 

— загального типу

— з цілодобовим перебуванням

— санаторного типу

 

раннього віку

— 14,80 грн.;

— 17,70 грн.;

— 17,70 грн.;

 

дошкільного віку

— 19,55 грн.;

— 23,10 грн.;

— 23,10 грн.

 

У Миколаївському спеціальному навчально-виховному комплексі для дітей зі зниженим зором:

У закладах загальної середньої освіти для учнів, безоплатне гаряче харчування яких забезпечується за рахунок місцевого бюджету, а саме для учнів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; учнів з числа дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків; учнів з числа дітей, батьки яких є учасниками або загинули у зоні АТО; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах граничні норми становитимуть 13,40 грн.

Граничні норми для учнів I-IV класів, безоплатне гаряче харчування яких забезпечується за рахунок місцевого бюджету та становитиме 10,70 грн.

Гранична норма коштів на день для харчування дітей у таборах з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти, спеціальних загальноосвітніх та закладів позашкільної освіти встановлена у розмірі 23,00 грн.

У закладах професійно-технічної освіти гранична норма коштів на день для харчування дітей становитиме:

— для учнів із числа дітей — сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які потребують особливих умов виховання та перебувають на повному утриманні держави — 69,50 грн.

— для учнів із числа дітей — сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яким в установленому законодавством порядку призначено опікуна чи піклувальника — 27,80 грн.

Для студентів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у Миколаївському муніципальному академічному коледжі гранична норма коштів на день відтепер складатиме 13,40 грн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *