15.05.2018

У Первомайську дорожчатиме водопостачання

5715d337-4242-46dc-b123-c65dd327c092

В цілому планується зростання тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізованого водопостачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в результаті коригування відповідно на 15,3 % та 15,4%.

З такою заявою виступило КП Первомайської міської ради «Первомайський міськводоканал», пише газета «ТВ Всесвіт».

Ось повний текст повідомлення:

До відома споживачів централізованого водопостачання та водовідведення, послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) м. Первомайська!

Доводимо до відома споживачів інформацію щодо проекту коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Діючі на даний час тарифи з централізованого водопостачання та водовідведення введені в дію з 01.11.2017року. Протягом строку дії тарифів витрати, пов’язані із провадженням діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, з централізованого водопостачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) збільшились з причин, які не залежать від підприємства, зокрема зросли ціни на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, збільшено рівень мінімальної заробітної плати та розмір прожиткового мінімуму, зросли ставки податків, внесено зміни та доповнення  до Галузевої угоди на 2018 рік. Рівень відшкодування діючими тарифами фактичної вартості централізованого водопостачання та водовідведення станом на 01.04.2018року становить відповідно 79,5 % та 81,7%.

Перерахування розміру тарифів проводиться шляхом коригування лише тих складових частин структури діючих тарифів, за якими відбулися зміни. Зростання ціни по електроенергії становить 12,0%, по хлору рідкому – 25,9%, по хлорному вапну – 11,7%, по гідроксихлориду алюмінію Полвак -40 – 28,4%, по паливно-мастильним матеріалам — 23%, по заробітній платі згідно Галузевої угоди – 28,6%, по розміру рентної плати за спец водокористування – в 2,95 рази.  В цілому планується  зростання тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізованого водопостачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) в результаті коригування відповідно на 15,3 % та 15,4%.

Розрахунок коригування тарифів виконано згідно з п.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого водопостачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011р. №869.

Проект скоригованих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

11

Структура тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

І. Централізоване водопостачання та водовідведення

22

ІІ. Послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

33

Аналіз фактичних діючих цін по основним матеріалам та заробітній платі

44

Комунальним підприємством Первомайської міської ради «Первомайський міський водоканал» приймаються зауваження і пропозиції протягом 14 календарних днів з дня опублікування за адресою 55200 Миколаївська обл., м.Первомайськ, вул.Київська, 129а, тел.: (05161) 4 26 89, факс (05161) 4 26 89

Електронна адреса  pervovodokanal@gmail.com

Адміністрація  Комунального підприємства Первомайської міської ради «Первомайський міський водоканал»

Читайте також: Николаев присоединился к акции «Нет выборам по закону Януковича»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *