19.05.2017

У Первомайську ініційовано проект будівництва сонячної електростанції потужністю 3,5 МВт

Ispanskie-deshevye-solnechnye-batarei

Під час найближчої сесії Первомайської міської ради розглядатиметься питання виділення земельної ділянки для будівництва сонячної електростанції.

Про це Первомайськ.Інфо розповів керівник компанії “САН ПАУЕР ПЕРВОМАЙСЬК” Олег Черноуско.

Проект будівництва передбачає створення електростанції потужністю 3,5 МВт. Вартість проекту близько 7 млн доларів, а його рентабельність складає 6-7 років. На етапі будівництва з’явиться близько 70 робочих місць різного рівня, а для обслуговування електростанції потрібно 10-12 спеціалістів, – повідомив Олег Черноуско.

Також, за словами співрозмовника, співвласником електростанції станції виступить офшорна організація ТОВ “РЕНДЖИ ДЕВЕЛОПМЕНТ”. Згідно даних, це підприємство займається будівництвом об’єктів відновлювальної енергетики на території Вінницької та Одеської областей.

За умовами договору соціальної співпраці з міською радою, ТОВ “САН ПАУЕР ПЕРВОМАЙСЬК” зобов’яжеться реконструювати мережу освітлення на вулиці Грушевського та на мостах через Південний Буг. Роботу обіцяють виконати до Дня міста.

Будівництво ж, за словами Олега Черноуско, розпочнеться одразу після узгодження міськими депутатами під час чергової сесії.

Читайте також: САД розповідає, що вже встигли зробити на дорогах Миколаївщини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *