29.09.2017

У справі щодо КС «Флагман» допитано чергових потерпілих

molotok-v-sude

У Центральному районному суді Миколаєва відбулось чергове судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням голови правління кредитної спілки «Флагман» Наталі Копецької у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.ч. 3, 5 ст.191 та ч. 2 ст.382 КК України.

Провадження розглядається колегію суддів Центрального районного суду м. Миколаєва у складі Володимира Алєйнікова, Світлани Скрипченко, під головуванням Світлани Гречаної.

У судове засідання з’явились обвинувачена зі своїм захисником, прокурор та 40 осіб із числа потерпілих вкладників КС «Флагман».

У судовому засіданні продовжено дослідження письмових документів одночасно із допитом потерпілих із числа вкладників кредитної спілки.

Всього було допитано п’ятьох потерпілих, загальна сума їх внесків яких склала понад 440 тис гривень.

Серед них — жінку, яка окрім внеску у сумі понад 180 тисяч гривень за депозитними договорами, надала обвинуваченій близько 20 тисяч гривень під розписку, вже в той період, коли кредитна спілка переживала фінансові труднощі.

Наразі у зв’язку з участю одного з членів колегії у судовому розгляді іншого кримінального провадження в засіданні оголошено перерву до 10.00 год., 12.10.2017 року.

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва

Читайте також: Громадська рада висловила недовіру віце-губернатору Миколаївщини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *