31.07.2018

У відповідь на скаргу жительки Миколаєва відбудеться перевірка ЗОШ №1

51Під час другого пленарного засідання 41 сесії міської ради 7 скликання до депутатів звернулася мешканка Миколаєва Жанна Курченко, дитина якої навчається в загальноосвітній школі №1  ім. О. Ольжича.

У своєму зверненні Ж. Курченко поскаржилася на незадовільний стан навчального закладу, на неправомірні дії директора закладу М. Матіюка. У відповідь  на емоційний виступ депутати звернулися до Миколаївського міського голови О. Сєнкевича із проханням надати протокольне доручення профільному заступнику В. Криленку дослідити ситуацію в школі. Депутат А. Грозов наполягав на зверненні також до правоохоронних органів і до Державної аудитслужби.

На виконання доручення сесії Миколаївської міської ради за підписом В. Криленка було підготовлено звернення до Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області з проханням провести ревізію фінансово-господарської діяльності Миколаївської ЗОШ №1 ім. О. Ольжича. Щодо звернення до поліції стосовно неправомірних дій директора школи М. Матіюка, управління освіти Миколаївської міської ради підготувало його ще 16 липня 2018 року. Тільки повне і неупереджене дослідження обставин може об’єктивно відобразити ситуацію в закладі.

Перший заступник міського голови В. Криленко підкреслив: влада на подібні звернення буде реагувати швидко і чітко, адже йдеться про безпеку і нормальну життєдіяльність наших дітей. Про результати роботи Держаудитслужби і Національної поліції, а також про вжиті владою заходи буде повідомлено на офіційному сайті Миколаївської міської ради.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *