23.10.2015

Україна і Росія не змогли домовитися про авіасполучення

passazhirskiy_samolet_1680x1050

З 25 жовтня повітряне сполучення між країнами припиняється


 

Україна і Росія не змогли домовитися про збереження авіаційного сполучення між країнами. Про це в Берліні в середу заявивміністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

«На численні прохання російської сторони сьогодні у Брюсселі у штаб-квартирі Єврокомісії відбулися технічні консультації між Державіаслужбою України та Росавіацією. Я думаю вони триватимуть», — розповів міністр.

При цьому він зазначив, що сьогоднішні консультації не принесли компромісу, тому з 25 жовтня набувають чинності санкції, проти російських авіакомпаній, які літали в Крим. Решті російським авіакомпаніям також заборонено польоти як відповідь на безпричинні санкції проти МАУ, «Дніпроавіа» та низки інших авіакомпаній, введених Росавіацією.

«25 жовтня сполучення з російськими містами не існуватиме», — підсумував міністр.

Нагадаємо, РНБО України ввів санкції щодо найбільших російських авіакомпаній, у тому числі проти «Аэрофлоту», за польоти в окупований Крим, де аеропорти офіційно закриті за рішенням авіаційної влади.

Росія у відповідь ввела заборону на польоти для всіх 5 авіакомпаній України, які літали або збиралися літати в Росію. Україна визнала таке рішення неадекватним, і ввела у відповідь заборону на польоти для всіх решти російських авіакомпаній, в першу чергу для «Ютейр».

Цього тижня з’явилася інформація, що Росавіація запропонувала Україні провести переговори про авіасполучення і знайти якийсь компроміс, щоб не допустити припинення польотів. Формальним приводом для цього стали листи від української Atlasjet і «ЮТейр-Україна», які звернулися до Росавіації по отримання дозволів на виконання польотів у зимовий сезон.

Кремлевские СМИ даже сообщили, что с российской стороны полеты будет выполнять авиакомпания «Победа».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *