09.09.2015

Українські військові кораблі відігнали російські від кордону України

У ході українсько-американського навчання "Сі Бриз – 2015" два російські військові кораблі підійшли у безпосередню близькість до територіальних вод України і в її виключну економічну зону.

Про це повідомляє прес-служба Міністерство оборони України.

Згідно з повідомленням, мова йде про сторожовий корабель ЧФ РФ «Ладний» і малий протичовновий корабель «Суздалець».

«Обидві одиниці ЧФ РФ вже не перший день виявляють неприховану цікавість до заходів, які проводять учасники міжнародного навчання», – додали у Міноборони.

Для недопущення перетину українського кордону в море вийшли чергові сили ВМС України, а в небо була піднята морська авіація для ідентифікації цілей. Крім того, підрозділи військ берегової оборони вели спостереження за непроханими гостями засобами розвідки та супроводження артилерійськими системами.

З часом «Ладний» відійшов на південь від Одеси, заявили у відомстві.

У повідомленні також йдеться, що за останні три місяці «Ладний» вже вдруге опинився поруч з територіальними водами України.

Міноборони стверджує, що присутність росіян ніяк не вплинула на хід навчань. Також у відомстві нагадали, що саме цей корабель у липні під час параду в Севастополі здійснив невдалий запуск ракети, яка після пострілу розвалилася на частини.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *