15.10.2018

В День захисника України одеські залізничники вшанували пам’ять колег, які загинули в АТО

День захисника 4

У неділю, 14 жовтня, директор регіональної філії «Одеська залізниця» разом з керівництвом Дорожнього комітету профспілки та працівниками виробничого підрозділу Одеса-Застава 1 вшанували пам’ять загиблих залізничників, поклавши квіти до меморіального пам’ятного знаку, який в честь загиблих залізничників встановили на території моторвагонного депо у 2016 році.

Про це нам повідомив прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Протяжним гудком локомотиву, квітами та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять залізничників, які віддали своє життя за мирне небо над нашими домівками.

Очільник філії Сергій Нікулін висловив у своїй промові побажання: «Щоб пам’ять про тих людей, які загинули, ніколи не згасала і щоб більше не було жодної причини для встановлення пам’ятних плит». До його слів приєднався заступник Голови Дорпрофсожу Ігор Соловйов, який зазначив, що події, які відбуваються в Україні — це велика трагедія і дуже хочеться, щоб все якомога скоріше закінчилось миром та добром.

В.о. начальника та головного інженера моторвагонного депо Одеса-Застава-1 Сергій Толмачов розповів про загиблих залізничників та додав, що колектив підрозділу пишається своїми героями.

Імена полеглих залізничників назавжди викарбовано у серцях рідних, пам’яті колег, а віднедавна інформацію про них розміщено у книзі Людмили Опроненко-Клопової про воїнів Одещини — «України вірні сини», яку під час вшанування передали до дорожнього музею. День захисника 2 День захисника 1

Варто зазначити, що від початку АТО більш ніж 900 працівників Одеської магістралі було мобілізовано, одинадцять з яких назавжди покинули свої родини та колективи, героїчно загинувши під час оборони Батьківщини.  

Трудовий колектив Одеської залізниці висловлює глибокі і щирі співчуття рідним, низький уклін батькам, які виховали славних синів України. Слава героям!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *