06.09.2018

В Коблево депутати в приватні руки передали прибережну ділянку

Snimok_yekrana_ot_2018-09-06_12-39-41Суд скасував рішення Коблівської сільської ради про надання у приватну власність земельну ділянку державного лісового фонду площею 0,1 га вартістю майже 100 тис грн, розташовану у с. Коблеве, із зобов’язанням повернути її у власність держави. 

Встановлено, що у 2014 році рішенням сільської ради зазначену земельну ділянку надано у власність громадянину для індивідуального дачного будівництва.

Водночас, спірна земельна ділянка відноситься до земель лісового фонду та знаходиться у прибережній захисній смузі Чорного моря, в межах якої надання земель у власність заборонено.

Березанський районний суд погодився із доводами прокурора про незаконність передачі землі та задовольнив позов в повному обсязі.

З метою реального виконання вказаного рішення суду місцевою прокуратурою буде ініційовано питання про реєстрацію права власності на землю за державою в особі Березанської райдержадміністрації.

Загалом, з початку року судами задоволено позови органів прокуратури області у сфері земельних відносин майже на 63 млн грн. Повернуто або попереджено незаконне надання земельних ділянок  площею 641 га.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *