04.08.2018

В Коблево з невідомих причин горів ринок

644 серпня о 00:17 на лінію 101 масово почали надходити телефонні дзвінки про пожежу торговельних рядів в Коблевській курортній зоні.

Через те, що пожежу помітили невчасно і повідомлення надійшло через певний час після її виникнення, вогонь встиг розповсюдитись на значну площу. Як з’ясувалося горіли торговельні павільйони (ряди) поряд із базою відпочинку «Дністер».

На місце прибули відділення місцевої пожежної охорони «Коблеве», 8 Державної пожежно-рятувальної частини та 39 ДПРЧ м. Южне. О 01:45 пожежу локалізували, о 02:30 ліквідували на площі 400 м.кв. У зв’язку з тим, що ускладнено під’їзд до вододжерел, рятувальники двома переносними мотопомпами здійснювали забір води з басейну бази відпочинку «Дністер». В підвозі води автоцистерною МАЗ (вміщує10 тон) допомогу надав приватний підприємець Віталій Копа.

Завдяки злагодженими діями рятувальників врятовано поряд розташовані дві бази та ресторан «Адмірал». Загалом до гасіння залучалось 5 одиниць техніки та 20 осіб від ДСНС та МПО. Постраждалих внаслідок пожежі немає. Причину встановлюють співробітники поліції.

58 59 60 61 62

One Response to В Коблево з невідомих причин горів ринок

  1. юрий says:

    Я хорошо отношусь к МЧСникам, но как то странно, что они даже не упомянули о команде добровольцев, которая своей помпой и слаженными действиями отсекла огонь от движения в сторону моря, где кроме магазинов еще и деревянные базы стоят???? На КоблевоНьюс есть интервью добровольцев, которые явно не в восторге от работы МЧСников о которой так торжественно сообщается. Судя по всему многие живыми остались не благодаря «слаженным действиям»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *