16.10.2018

В мерії розглянули питання реконструкції мосту у Корабельному районі

13924892_1759835047622264_6856513320790094823_nУ вівторок, 16 жовтня, в мерії відбулась робоча нарада міського голови Олександра Сєнкевича, під час якої заступник директора департаменту ЖКГ Наталія Осецька розповіла про підготовку проектно-кошторисної документації реконструкції шляхопроводів у Корабельному районі.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Наталія Осецька нагадала, що нещодавно департамент ЖКГ уклав договір з підрядною організацією на обстеження та розробку проекту реконструкції Широкобальського мосту.

— За словами підрядників, проектно-кошторисна документація з експертизою стосовно мосту в мкр. Широка балка буде готова в січні 2019 року. До кінця грудня поточного року можемо вже озвучити точну вартість ремонту, — поінформувала заступник директора департаменту ЖКГ, — Двічі ми проводили торги, але вони не відбулися. Тому укладаємо договір з Дніпровською фірмою, яка проектувала Широкобальський міст. Представники підрядної компанії вже двічі були у нас. Сьогодні фахівці будуть робити геологічні вимірювання території.

Наталя Осецька зазначила, що наразі завершується підготовка проектно-кошторисної документації ремонту мостів через річку Вітовка в Корабельному районі, які також знаходяться в аварійному стані.

— Була певна затримка у зв’язку з тим, що підрядники довго проводили геологічні вимірювання. Зараз кошторис вже повністю розрахований, на минулому тижні отримали оцінку геологічних умов. Ці дані вносимо також в розрахунок та віддаємо на експертизу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *