03.08.2018

В Миколаєві паркан, що перешкоджає вільному доступу городян до берегової зони, демонтують

4Забудовник, який звів паркан на береговій зоні по вул. Флотській, повинен знести його самостійно протягом 15 днів. Відповідний припис власнику споруди вручили представники Миколаївської міської ради.

Раніше до місцевої влади звернулися жителі мкрн Соляні зі скаргою стосовно незаконної споруди, яка перешкоджає вільному доступу городян до улюбленої місцини на березі річки Інгул по вул. Флотській. У спекотну пору до джерела та облаштованого поруч басейну приходять на відпочинок цілими родинами. Після того, як розпочалися активні будівельні роботи та на території виріс паркан, обурені мешканці мікрорайону почали піднімати питання про законність дій забудовника.

Фахівці департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції разом з головним архітектором міста Андрієм Цимбалом та депутатом по округу Федором Панченком виїхали на місце, щоб розібратися з ситуацією.

Як повідомив директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв, жодних дозволів на спорудження паркану у власника немає. Тому громадянину вручили попередження, відповідно до якого він повинен протягом 15 днів самостійно прибрати незаконний об’єкт.

У протилежному випадку на виконком міської ради буде винесено проект рішення про примусовий демонтаж паркану.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *