22.10.2018

В Миколаєві пройде літературний вечір присвячений поету Тадеуша Ружевичу

Ружевич

Рада національних товариств Миколаївської області запрошує відвідати літературний вечір «Вірші без крапок».

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

З циклу «Література народів Миколаївщини», який відбудеться 24 жовтня о 16-00 год. в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького і буде присвячений творчості відомого польського поета, прозаїка, драматурга й сценариста Тадеуша Ружевича.

На ньому можна буде ознайомитися з життям і творчістю цієї відомої людини, послухати уривки з його творів, а також зануритися у світ польської історії і культури, послухати музичні твори.

Серія літературно-музичних вечорів «Література народів Миколаївщини» започаткована Радою національних товариств Миколаївської області спільно з Центральною міською бібліотекою ім. М. Л. Кропивницького з  листопада минулого року.

Мета проекту – ознайомити молодь з відомими постатями в літературі й культурі різних народів, представники яких мешкають у нашому краї і таким чином розширити кругозір молодої людини, зацікавити її пізнанням поезії й прози таких визначних особистостей як Расул Гамзатов, Шота Руставелі, Іван Вазов, Ованес Туманян, Чингіз Айтматов тощо. Протягом циклу його відвідувачі вже ознайомилися з життям і творчістю Ісаака Бабеля, Шота Руставелі, Богуміла Грабала.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *