27.09.2018

В Миколаєві урочисто відзначили Всеукраїнський день бібліотек

unnamedУ четвер, 27 вересня, в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулися урочисті заходи, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек.

У святі взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, голова облдержадміністрації Олексій Савченко, голова облради Вікторія Москаленко, інформують у прес-службі.

Виступаючи, мер привітав присутніх зі святом. Він відзначив, що міська влада докладає зусилля, спрямовані на розвиток бібліотечної мережі Миколаєва, зміцнення матеріальної бази відповідних закладів.

— Минулого року ми  реконструювали дві бібліотеки. Цю роботу будемо продовжувати й надалі, — відзначив Олександр Сєнкевич.

Міський голова підкреслив, що, не дивлячись на розвиток інформаційних технологій та систем, сьогодні бібліотеки, як і раніше, відіграють важливу роль в житті суспільства, адже є місцем зберігання важливою для людства інформації.

Однак, як відзначив міський голова, світ дуже швидко змінюється. І для того, щоб бути сучасною та освіченою людиною, бібліотекарям, як й представникам інших професій, необхідно постійно самовдосконалюватися, здобувати нові знання та навички.

—         Я бажаю всім вам міцного здоров’я, мудрості та натхнення! – сказав Олександр Сєнкевич.

Працівників бібліотек зі святом також привітали голова облдержадміністрації Олексій Савченко та голова обласної ради Вікторія Москаленко.

Керівники міста та області вручили нагороди з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Після цього творчий колектив Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії подарував  винуватцям свята яскравий концерт.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *