03.09.2018

В Миколаєві водія-наркомана позбавили водійських прав

21 Суд оштрафував та на рік залишив без права керування транспортними засобами чоловіка, що керував автомобілем в стані наркотричного сп’яніння.

Ленінський районний суд м. Миколаєва розглянув справу про адміністративне правопорушення за ст. 30 ч. 1 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції) стосовно громадянина З., 1964 року народження, мешканця міста Миколаєва.

Відповідно до постанови 08 червня 2018 року о 2-55 год. біля будинку № 101 по пр. Центральнму у м. Миколаєві, водій З., керував транспортним засобом «BMW», у стані наркотичного сп’яніння (згідно висновку лікаря-нарколога), чим порушив вимоги п.п. «а»  п. 2.9 Правил дорожнього руху.

Вказані дії кваліфіковано як правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Правопорушник будучи належним чином двічі повідомленим за адресою проживання, вказаною у протоколі про адміністративне правопорушення,  у судове засідання  не з’явився, причини неявки суду не повідомив, що не перешкодило розгляду справи на підставі наявних документів.

За результатами розгляду справи, суд притягнув водія до відповідальності, позбавивши його водійських прав на 1 рік та стягнувши з правопорушника штраф у розмірі 10 200 гривень.

Зазначимо, що постанова суду ще не набрала законної сили.

 

 

прес-секретар суду

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *