07.08.2018

В Миколаєві знову постало питання щодо відключення гуртожитків від електропостачання

24Наприкінці минулого тижня світло було відключено  за адресою пр. Богоявленський, 340/1. Мешканці гуртожитку вдалися до вже звичного в нашому місті способу протесту – перекрили рух транспорту в районі торговельного центру «Таврія».

Заступник міського голови Олександр Омельчук поцікавився, як влада планує реагувати надалі на такі дії з боку миколаївців. До обговорення складного питання долучився депутат Миколаївської обласної ради Ілля Резніков, на окрузі якого сталося останнє відключення. Він повідомив, що провів переговори з АТ «Миколаївобленерго», але запропонований ними шлях розв’язання проблеми – дорого вартісний і тривалий.

Міський голова Олександр Сєнкевич наголосив на тому, що проблема могла б бути вирішена ще до такого загострення:

—       Минулого року ми планували внести до бюджету кошти на встановлення індивідуальних приладів обліку в гуртожитках. Втім після жовтня 2017 відбувся перегляд бюджету-2018, і на цю програму не залишилося грошей. До цього питання повернулися тільки нещодавно, виділено небагато. Але робота триває.

До того часу, поки будуть виділені кошти на встановлення приладів, мешканцям гуртожитків пропонується сплачувати гроші безпосередньо АТ «Миколаївобленерго». При наявності динаміки в оплаті відключати гуртожитки від електропостачання обленерго не буде. КП «Гуртожиток» в свою чергу буде знаходити неплатників і проводити разом з обленерго індивідуальні відключення.

Олександр Сєнкевич вкотре підкреслив, що всі мають  нести особисту відповідальність за своє житло:

—       Перекриття доріг нічого не дасть. Тільки своєчасна оплата і зважені рішення. Я виїжджав на перекриття, намагався допомогти, натомість ситуація з місця не зрушила. Тому влада більше на подібні шантажі не реагуватиме.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *