14.08.2018

В миколаївських судах за невиконання своїх обов`язків штрафують свідків

73Ленінським районним судом м. Миколаєва в одному з кримінальних проваджень, постановлено ухвалу про накладення на свідка грошового стягнення.

Так, у судовому засіданні захисник просила накласти грошове стягнення на свідка, яка будучи неодноразово повідомленою  про необхідність прибути  в судове засідання,  до суду не з’явилися та причини неявки не повідомила.

Відповідно до статей 140, 327 КПК України, якщо в судове засідання не прибув за викликом свідок, суд призначає нове судове засідання і вживає заходів для його прибуття та має право постановити ухвалу про привід свідка та/або накладення грошового стягнення.

Враховуючи, що свідок була належним чином повідомлена про необхідність явки в судове засідання та не з’явилася без поважних причин, що є порушенням процесуальної дисципліни, суд прийшов до висновку про обґрунтованість клопотання захисника  та його задоволення, та наклав на свідка грошове стягнення у розмірі 1 розміру  прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 1762 гривні, повідомляє прес-секретар суду

Ухвала суду відправлена до Єдиного Державного Реєстру Судових Рішень (справа № 489/6249/17).

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *