25.10.2018

В Миколаївській ЗОШ №57 розповіли, як зустрічали нового директора

44775337_570787813379073_4025302422791389184_nУ перший день роботи Андрія Анатолійовича Малахова директором Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г. Шевченка у колектив з робочим візитом завітало міське керівництво. Зокрема, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Ігоревич Криленко, начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Володимирівна Личко, регіональний інспектор управління освіти Наталя Степанівна Рощина.

Про це пише прес-центр Миколаївської ЗОШ № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка.

У форматі відвертого діалогу відбулася зустріч з колективом та адміністрацією школи, знайомство з навчальним закладом для окреслення перспектив його розвитку, вивчення найбільш актуальних питань. Потім було проведено коротку нараду з адміністрацією школи, щоб детальныше обговорити шляхи їх вирішення.

Більше 26 років директором цього відомого в області загальноосвітнього закладу — школи № 57 імені Т.Г.Шевченка працювала талановитий педагог і керівник Тетяна Блакитна — «Городянин року-2010», відмінник освіти України, володар Знаку «Василь Сухомлинській». Тетяна Іванівна прийняла рішення не брати участь в конкурсі. Андрій Малахов, який протягом багатьох років був її заступником, успішно пройшов конкурс і взяв кермо управління кораблем знань.

Як проінформував директор А.А.Малахов, з його приходом на посаду у штатному розписі з’явиться сім заступників директора школи (разом з заступником з господарської частини). За словами Андрія Анатолійовича, було дуже ретельно проаналізовано усі напрями навчально-виховної діяльності загальноосвітнього закладу, щоб призначити відповідальних за найбыльш важливі.

У тому числі, вводиться посада заступників з інформаційних технологій, піару — діяльності, спрямованої на зв’язки із ЗМІ та громадськістю, широке висвітлення роботи школи, позитивне формування громадської думки щодо ролі і місця Миколаївської школи імені Т.Г.Шевченка у житті громади міста Миколаєва для виховання здорової, творчої, компетентної особистості, юного громадянина України.

Слушно зазначити, що молода школа на Намиві має імідж школи-родини, яка яскраво демонструє кращі європейські практики відкритості і демократичності у стосунках «учень-учитель-батьки». Збільшення удвічі кількості посад заступників директора на фінансуванні школи не позначиться. Три існуючі до сьогодні ставки заступників було розподілено на шість посад, — пояснив А.А.Малахов.

Обговорювалось питання невідкладного капітального ремонту даху шкільної будівлі,- на чому наголошувала начальник управління освіти Г.В.Личко. Перший заступник Миколаївського міського голови В.І.Криленко висловив позитивну оцінку щодо співпраці батьківського, педагогічного і учнівського колективу під час проведення Великого ярмарку на Покрову та інших масових загальношкільних заходів. Адже крім виховної, культурологічної та естетичної цілі вони приносять школі кошти, дають фінансову можливість вирішити певні матеріальні проблеми. Таким чином появились кошти на перший внесок для СТРІМ-лабораторії для учнів початкової ланки.

Директор школи Андрій Малахов розповів:
«Візит керівництва став вдалим моментом, щоб обговорити ідею музично-етнічного фольклорного фестивалю, який ми плануємо провести весною. Одразу було зателефоновано начальнику управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрію Йосиповичу Любарову з пропозицією зустрітись й більш детально обговорити майбутній захід. Для нас принципово, щоб фольклорний фестиваль для жителів мікрорайону Намив підготувала саме Миколаївська ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка — яка не просто є ініціатором цього заходу, а має помітні напрацювання з національно-патріотичного виховання.

Водночас ми маємо надію, що до фестивалю, який буде проходити на базі нашої школи, долучаться й інші учасники — учнівські колективи ЗОШ Миколаєва. Якщо наша ініціатива буде підтримана міським управлінням культури та охорони культурної спадщини, можна буде сподіватись, що на наступний рік у його кошторисі на даний захід знайдеться певний фінансовий ресурс».

Порушувалось також питання подальшої співпраці з вищими навчальними закладами. На сьогодні школа є базовим загальноосвітнім закладом для проходження практики студентів Миколаївського національного університету імені В.Сухомлинського, має ділові зв’язки з кількома вищими навчальними закладами. Роботу в цьому напрямі планують розвивати.

Директор школи Андрій Малахов зазначив, що вже домовились про підписання угоди Миколаївської школи № 57 імені Т.Г.Шевченка з кафедрою екології Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (завкафедрою доктор технічних наук, кандидат біологічних наук Анна Трофименко). Також вже підписали угоду з Миколаївською міською ДЮСШ «Комунарівець». Тепер тренери на базі шкільного спортивного залу будуть тренувати учнів-шевченківців з греблі.

Гості позитивно відізвались про просторий і затишний кабінет релаксації, який оглянули на першому поверсі школи, комп’ютеризовану шкільну бібліотеку, найбільший у Миколаївській області спортивний зал (площею 500 м2). Насамкінець побажали, щоб і надалі адміністрація школи і педагогічний колектив працювали у єдиній команді. Колектив молодий, усе вийде.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *