23.10.2018

В Миколаївському наркодиспансері стартувала програма з лікування гепатиту С

image

23 жовтня міжнародна медична гуманітарна організація Médecins Sans Frontieres (MSF)/«Лікарі без кордонів» почала реалізовувати другу частину проекту з лікування гепатиту С у Миколаївській області.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

Разом з фахівцями обласного наркологічного диспансеру «Лікарі без кордонів» проводитимуть діагностику та лікування гепатиту С для 150 людей, які наразі знаходяться на опіоїдній замісній терапії, щоб подолати наркотичну залежність.

Про це йшлося під час презентації проекту, що відбулась сьогодні за участю заступника начальника відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валентини Олабіної, експерту з напрямку «Наркологія» Петра Римара, в.о. головного лікаря обласного наркологічного диспансеру Віталія Тарана.

Координатор проекту «Лікарі без кордонів» у Миколаївській області Джері Дріскілл розповіла про досвід роботи в інших країнах, який показав, що лікування людей, які в минулому вживали наркотики, а також пацієнтів з ко-інфекцією ВІЛ і медиків, має вкрай важливе значення для успішної відсічі гепатиту С від усієї сфери громадського здоров’я. Під час заходу урочисто відкрито приміщення для діагностування пацієнтів та надання психологічної допомоги в обласному наркологічному диспансері.

Зазначимо, перша частина проекту «Лікарів без кордонів» з лікування гепатиту С у Миколаївській області була відкрита в обласному центрі паліативної допомоги у  2017 році, й зараз ще продовжується. Ця частина проекту охоплює групу людей, які живуть з ВІЛ та гепатитом С в області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *